Türkiye İş Bankası Mevduat Hesabı

Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı : 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl veya 3 yıl vadede ya da istediğiniz gün sayısı kadar vadeli olarak açabileceğiniz ve İnternet Şubesi, İşCep, İşWap ya da İşPad  ile işlem yapabileceğiniz mevduat hesabıdır.

Vadesiz mevduat Hesabı : Tüm bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz ve dilediğiniz  an bakiyenizden nakit çekebileceğiniz bu hesap ile birlikte gelen banka kartı ile yaptığınız alışverişleriniz size MaxiPuan olarak dönmektedir. İki farklı seçeneği vardır;

a) Vadesiz TL Mevduat Hesabı

b) Vadesiz Döviz Mevduat Hesabı

Vadeli Mevduat Hesabı : 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl ve 3 yıl vadede ya da istediğiniz gün  sayısı kadar vadeli olarak açabileceğiniz bu mevduat hesabını iki farklı seçeneği vardır;

a) Vadeli TL Mevduat Hesabı

b) Vadeli  Döviz Mevduat Hesabı

Sabit Hesap : Sabit faiz getirisi olan bu mevduat hesabı  1 yıl, 2 yıl veya 3 yıl vadeli olarak açılabilir ayrıca ara dönem faiz ödemeleri 1 ay , 3 ay veya 6 aylık periyotlarda alınabilir.

Değişken Hesap : 1, 2 veya 3 yıl vadeli olarak açılabilen ve faiz ödemeleri  1, 3 veya 6 aylık periyotlar ile gerçekleşen , Türk Lirası Bankalar arası Alış Oranı’ na endeksli Türkiye’nin ilk mevduat hesabıdır.

Bu yazı Mevduat kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Türkiye İş Bankası Mevduat Hesabı için 1 cevap

  1. barış der ki:

    iş bank hesabımda bir tek ihtiyacım var bankamatik kartı iş bankasın dan alamıyorum bana yardımcı olur musunuz bilgilendirirmisiniz?

Bir Cevap Yazın